Let v simulátoru

Let v simulátoru dopravního letadla L - 410

Od příchodu do letounu, jeho postupného oživení, nahození motorů, pojíždění až po vzlet a přistání ve vybraných lokalitách. Po celou dobu bude plně k dispozici zkušený pilot jako instruktor, se kterým je možné si vyzkoušet i nouzové situace nebo nepříznivé počasí.

Proč právě u nás?

Zapomenete, že nepilotujete skutečné letadlo

Skutečný kokpit

Kokpit je použit ze skutečného letounu L410. Originální přístrojové vybavení a ovládací prvky pro dokonalý zážitek.

Zkušení instruktoři

Skuteční piloti jako instruktoři, kteří Vás během chvilky naučí ovládat letadlo a a po celou dobu letu Vám budou k dispozici.

Nejmodernější technologie

Výkonná projekce Vás vtáhne do děje. Nejmodernější výpočetní technika pro maximálně reálnou simulaci chování letounu.

Platba snadno a rychle

Zaplaťte jednoduše, rychle a bezpečně ihned po objednání Vašeho letu pomocí platební karty, služby PayPal, či GoPay.

Vyberte si poukaz

Po zaplacení Vám přijde unikátní kód, který je potřeba doplnit do poukazu. Poukaz si stačí pouze vytisknout a můžete ho darovat. Prázdný poukaz ke stažení

Chci poukaz

Co o nás říkají návštěvníci

Aneta Zemánková

5,0 / 5,0

Úžasný dárek pro tátu, byl moc spokojen s ochotou a odborností instruktora i zážitkem jako takovým. Vybral si dokonce přelet nad svou rodnou vesnicí. Nádhera, doporučuji!

Milan Hruška

5,0 / 5,0

10.8.2019 dárek od syna k svátku a návštěva Letecký simulátor LET L410 co říci, naprostá bomba a neuvěřitelný adrenalinový zážitek, v příštím životě bych chtěl být pilot. Instruktor sympatický, ochotný a trpělivý a vše suprově vysvětlí. Rozhodně dopuručuji návštěvu a vyzkoušet stojí to za to.

Klára Kunzová

5,0 / 5,0

Úžasný žážitek ve stylovém prostředí, kde snadno podlehnete kouzlu létání. Instruktor - kopilot byl profesionální a příjemně komunikativní. Vynikající dárek, který potěší snad každého muže, nebo i ženu :-).

Kde nás najdete?